• Dostawa

Czas realizacji zamówienia w zależności od wybranego towaru realizowany jest od 2-14 dni roboczych. Realizacja może się wydłużyć w przypadku wyboru przez klienta niestandardowych kolorów lub parametrów zakupowanego produktu.

W przypadku zakupu towarów na zamówienie czas realizacji w zależności od możliwości produkcyjnych  może wahac się od 2-30 dni roboczych dlatego, przed zakupem prosimy o kontakt telefoniczny w celu dokładnego potwierdzenia terminu realizacji zamówień.

Towar nadawany jest w oryginalnych opakowaniach producenta, wolny od wad i uszkodzeń w zabezpieczonych oznakowanych paczkach. Dokładamy wszelkich starań aby jak najlepiej dodatkowo zabezpieczyć każda przesyłkę by zredukowac ryzyko uszkodzenia towaru podczas transportu do minimum.

Płatności za towar dokonywać można poprzez przelew na konto bankowe, system ratalny lub  przy odbiorze towaru.

Klient zobowiązany jest do sprawdzenia przesyłki przy jej odbiorze, w przypadku uszkodzenia mechanicznego towaru podczas transportu  konieczne jest spisanie z  kurierem protokołu szkodowego, bez jego sporządzenia reklamacje nie będą  uwzgledniane.

Towar w  zależności od wyboru klienta nadawany jest za pośrednictwem firm kurierskich, poczty polskiej lub dostarczany transportem firmowym. Koszty transportu ze względu na zróżnicowanie  asortymentu ustalane są  indywidualnie z klientem o ile nie są już wcześniej określone na stronie produktu.

Przy zakupach większej ilości produktów prosimy wszystkich klientów  o kontakt w celu  zoptymalizowania kosztów dostawy.