• Trendy na Boże Narodzenie, Choinka

2018-11-05 11:49:00 Administrator Sklepu
Trendy na Boże Narodzenie, Choinka

Trendy na Boże Narodzenie, Choinka

 

Choinka ubrana na biało, złote dodatki, więcej ciemnych kolorów i samej czerni – w tym sezonie minimalizm ozdób świątecznych przeplata się z subtelnym glamourem. 

Złoto na Boże Narodzenie..

Kolor złoty jest na tyle popularny w tym roku, że pojawia się w ofercie wielu skandynawskich marek. Co więcej, fantastycznie komponuje się z ciemnymi barwami wspomnianymi wcześniej. Nic zatem dziwnego, że podobne trendy można zaobserwować w ozdobach choinkowych. Kolor złoty tradycyjnie zestawiano z czerwienią, co w komplecie z zielenią choinki zawsze zapewnia elegancki efekt. Aby było jeszcze szykowniej, warto połączyć złote bombki, gwiazdki, łańcuchy czy inne ozdoby z czarnymi, granatowymi i szmaragdowymi.

 

                                                 

 

Ciemne kolory...

Ten rok należy do interesujących ciemnych kolorów, takich jak granat, szmaragd, butelkowa zieleń czy sama czerń. Widać to zresztą w trendach świątecznych 2018, jeśli chodzi o ozdoby choinkowe i inne dekoracje bożonarodzeniowe dla domu. Wspomniane kolory wspaniale komponują się z zielenią drzewka choinkowego, ale też z innymi barwami, które są chętnie wybierane na święta: bielą, czerwienią, srebrem i przede wszystkim złotem.

 

           

 

Białe ozdoby wciąż na topie..

Styl skandynawski nie traci popularności, dlatego w trendach stale obecna jest biel. Mimo że w tym roku ma silnego konkurenta w postaci szarości i ciemnych kolorów, to jednak wciąż widzimy ją w ofercie.  W duecie z zielenią, zwłaszcza żywej choinki, stanowi kwintesencję skandynawskiej estetyki, w której stawia się i na biel, i na silny związek z przyrodą. Ponadto białe ozdoby nie odwracają uwagi od tego, co w wystroju świątecznym najważniejsze  prawdziwej, pachnącej choinki.

 

 
Kategoria In